Server status

Address: DziuDziu.pl

Loading...
Adminlist

Ikona grupy Administrator

[Administrator]DziuDziuOffline

xZuma[Administrator]Offline

Ikona grupy Admin Server Query

[Adminka]LuthieOffline

Ikona grupy Serwer Admin Query

LeśnaOffline

[ASQ] ჩυოპκOffline

Ikona grupy Head Serwer Admin

$uicideBoy$Offline

DyzioOffline

Ikona grupy Serwer Admin

xvertOffline

Ikona grupy Nowy Admin

This group is empty

Kontakt z właścicielem
  • Na serwerze TeamSpeak3: DziuDziu.pl
  • E-mail: admin@dziudziu.pl
Strona "DziuDziu.pl" używa ciasteczka, które jest wykorzystywane dla bezpieczeństwa.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Server Rules

REGULAMIN Serwera DziuDziu.pl

Postanowienia Ogólne (§ 1.)

§ 1.1. Wchodząc na nasz serwer automatycznie akceptujesz poniższy regulamin. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za jego naruszanie.

§ 1.2. Korzystanie z naszego serwera jest w 100% darmowe, nigdy nie zostaniesz poproszony/a o zapłatę. Serwer znajduje się na legalnej licencji. (Nie wierzysz? To zgłoś).

§ 1.3. Domena serwera to: DziuDziu.pl (Nie zmieniamy adresu serwera! Domena będzie opłacana regularnie).

§ 1.4. [Administrator]DziuDziu decyduje o każdej zmianie na serwerze. Nie ma żadnych ograniczeń co do serwera, kanałów, rang, bannów, itp.

Użytkownicy (§ 2.)

§ 2.1. Każdy zarejestrowany użytkownik posiada takie same prawa.

§ 2.2. Nie zarejestrowany/a użytkownik nie może pisać, pukać innych użytkowników. Zabezpieczenie przed natrętami reklamujących inny serwer.

§ 2.3. Rangę Mężczyzna/Kobieta czyli registerkę można otrzymać po 72 godzinach spędzonych na serwerze. Registerkę rozdaje bot na kanale:

"Wejdż ---> (Auto Rejestracja) Mężczyzna"

"Wejdż ---> (Auto Rejestracja) Kobieta"

§ 2.4. Każdy użytkownik ma prawo do nadania sobie rang przez stronę www: http://dziudziu.pl/ Dział: "Nadawanie rang". Max 15 ikon.

§ 2.5. Każdy użytkownik ma prawo do skargi na innego administratora pisząc do [Administrator]DziuDziu lub na adres e-mail: admin@dziudziu.pl

§ 2.6. Każdy użytkownik ma prawo do złożenia skargi na innego użytkownika łamiącego regulamin do innego Administratora/Admina serwera.

§ 2.7. Admini serwera mają prawo do wysyłania "poke", "pw" lub wejścia na kanał publiczny, prywatny, muzyczny, płatny, spacer oraz każdy inny bez uprzedzenia jeśli użytkownik łamie regulamin.

§ 2.8. Admini serwera mają prawo do nałożenia odpowiedniej kary jeśli użytkownik łamie regulamin. Kary nakładane są w zależności od Admina (w większości przypadków ulgowe). Ban permanentny jest używany w rzadkich przypadkach.

§ 2.9. Na kanałach normalnych obowiązuje zmiana dat w "Topic/Temat". Ma się 10 dni z tym, że w 7 dzień Admin ma prawo zablokować kanał i dopisać "Data pisz do Administracji" itp. Natomiast w 10 dzień Admin ma prawo do usunięcia kanału jeśli użytkownik nie zgłosi się do Administracji w celu odblokowania kanału. Zabronione jest także wpisywanie daty w przód.

Zakazy (§ 3.)

§ 3.1. Zakazuje się obrażania, poniżania, reklamowania, spamowania, szybkiego przechodzenia po kanałach publicznych, muzycznych. Dozwolone natomiast jest "skakanie" po swoich kanałach prywatnych, VIP'owskich, Płatnych.

§ 3.2. Zakazuje się używania wulgarnych, rasistowskich, religijnych, politycznych, pornograficznych, określających swastykę oraz podszywania pod Administrację nicków, avatarów, opisów oraz nazw kanałów. W zakaz ten wchodzi także używanie nicków, które są zrobione z różnych spójnie złożonych znaczków czy mini obrazków.

§ 3.3. Wliczając punkt "3.2" wlicza się także "obejścia" takich nicków. Przykład: Admin zmieniając na Ad_min, Adm*. "" - Oznacza inną czcionkę.

§ 3.4. Zakazuje się puszczania muzyki na kanałach publicznych. Dozwolone jest puszczanie muzyki na kanałch prywatnych, VIP'owskich, płatnych za zgodą Właściciela/ki, Moderatora/ki kanału.

§ 3.5. Zakazuje się wysyłania linków/odnośników do szkodliwych, zawirusowanych lub niedozwolonych w polskim prawie treści.

Rangi (§ 4.)

§ 4.1. Admin VIP'a: Ranga dla założyciela klanu. Nadaje wszystkie pozostałe rangi kanału oprócz samej siebie. (Tylko jedna dla jednego klanu). Edytuje swoje kanały i pod-kanały. Ignoruje Hasło oraz Max Client(Czerwone Kanały ale w swojej strefie). Jeśli Adminem VIP'a jest osoba z Administracji to dany kanał nie musi posiadać Admina VIP'a.

§ 4.2. Właściciel Kanału: Uprawnienia jak Admin VIP'a jednak nie może go nadać oraz samej siebie(Bez limitu osób jednak o takową rangę trzeba poprosić Administrację Serwera. Edytuje swój kanał i pod-kanały. Ignoruje hasło.

§ 4.3. Moderator Kanału: Niżej od Admina VIP'a i Właściciela Kanału. Edytuje kanały i pod-kanały oraz wyrzuca z kanału jak i przenosi użytkowników. Ignoruje Hasło.

§ 4.4. Ignoracja Hasła: Tylko ignoruje hasło na kanał.(Jeżeli wyskoczy okienko z wpisaniem hasła wystarczy nacisnąć Enter lub Ok.)

§ 4.5. Główny Mówca: Gdy ta osoba mówi to innych użytkowników na kanale przycisza.

§ 4.6. Nie mogę pisać: Brak możliwości pisania prywatnej wiadomości oraz na kanale.

§ 4.7. Nie mogę mówić: Zakaz mówienia.

§ 4.8. Zbanowany: Brak pisania, poke oraz wchodzenia na kanał.

Temat/Topic w strefie normal (§ 5.)

§ 5.1. Na kanałach w "Strefie Normal" obowiązuje aktualizowanie daty w "Temat/Topic".

Edycja kanału > Temat.

Wersja angielska: Edit channel > Topic.

Data wygląda następująco: DD.MM.RRRR (lub podobnie) / Sprawdzał/a (Nick członka administracji) dnia DD.MM.RRRR lub podobnie.

Daty nie można wpisywać z wyprzedzeniem.

Po przekroczeniu lub w siódmy dzień kanał jest blokowany. Od tej chwili ma się 2-3* dni na zgłoszenie do administracji prośby o odblokowanie kanału.

*3 - Trzy dni w zależności o której godzinie admin sprawdza kanały.

Admin ma prawo do usunięcia kanału jeżeli data przekracza 10 dni lub jest to dokładnie 10 dzień.


Jeżeli serwer się podoba oraz chcesz pomóc w rozwijaniu go możesz dodać swoją część. Konto Bankowe: 64 2490 0005 0000 4000 2666 3898 Imię: Grzegorz. Adres: Nie wymagany.


PayPal: dziudziufet@interia.pl


Aktualizacja Regulaminu 11-03-2021 r. Copyright © 2014-2024 r. dla DziuDziu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.